شورای ملی مقاومت اکنون بر روی برنامه موشكهای بالستیكی این رژیم متمركز شده است. 20دقیقه31خرداد 1396

1 ـ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا :‌ رژیم ایران كماكان يك نيروي بي‌ثبات‌كننده در منطقه و سراسر جهان است. این موضوع مایه  نگراني ماست  

2 ـ تلویزیون فاکس نیوز: شورای ملی مقاومت که ‌پیشینه تحسین برانگیزی در افشای برنامه مخفی اتمی رژیم ایران دارد، اکنون بر روی برنامه موشكهای بالستیكی این رژیم متمركز شده است.  نقشه ها و تصاویر ماهواره یی ِارائه شده توسط این شورا شاید بزرگترین حجم اطلاعاتی بوده كه تاكنون در مورد برنامه موشكی رژیم ایران، علنی شده است

3 ـ اولی هاینونن معاون سابق مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی  و مشاور ارشد در بنیاد دفاع از دموکراسیها:‌ آژانس بین المللی انرژی اتمی باید افشاگری شورای ملی مقاومت را مورد توجه عمیق قرار دهد

آمریكا گزینه ای جز ساقط كردن هواپیمای جنگی رژیم  سوریه نداشت. با شکست داعش هرنیرویی در سوریه دنبال تسلط بر بخش وسیعتری از این کشور است.

تلویزیون اسکای نیوز گزارشی از تنش در روابط مسکو و واشینگتن پخش کرد. این منبع می گوید دولت ترامپ هرچه هم تلاش کند روابط را بهبود بخشد، کنگره با مجازاتهای متعدد این روابط را به هم می زند.

خامنه ای نگران است با جمع شدن بساط داعش در عراق نوبت به شبه نظامیان حشدالشعبی برسد. این رژیم نسبت به چشم انداز سرمایه گذاری کلان خود در عراق نگران است.

چرا لندن، پاریس و بروکسل هدف مطلوب تروریست‌ها هستند؟

اد رویس رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا می گوید: باید فورا درآمدهای غیرقانونی كه به كره شمالی می رود را قطع كنیم

آنتونیو گوترز برای کمک به پناهجویان فراخوان داد. او تأکید کرد قدرتهای بزرگ باید به کشورهایی که بیشترین پناهجویان را در خود جای دادند کمک کنند. 

در مذاکرات این هفته سران اتحادیه اروپا، موضوع خروج انگلستان از این اتحادیه مورد بررسی قرار گرفت. یکی از چالشهای جدی مسئله ایرلند است .

محاکمه  متهمان «کامیون مرگ» در مجارستان آغاز شده است.  مرگی تکان دهنده که همه وجدانهای انسانی را تکان داد.

اکثر کشورهای مسلمان روز یکشنبه عید سعید فطر را برگزار کردند.

آخرین رویداد :

نیویورک تایمز: مايك پمپيو رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا  تصریح کرد امنيت ملي آمریکا از جانب رژیم ايران مورد تهديد قرار دارد . این رژیم  بزرگترين حامي تروریسم است. امروز ما شاهد گسترش دخالتهای رژیم ایران هستیم که غیر قابل قیاس با شش یا هفت سال قبل است. این دخالتها در همه جای خاورمیانه دیده می شود.