ریسک جنگ نیابتی آمریکا و روسیه و رژیم ایران 20دقیقه5تیرماه 1396

1 ـ سناتور تام كاتن  عضو کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا: سیاست آمریکا بايد تغيير رژيم در ايران باشد

2 ـ خامنه ای:‌ آتش به اختیار به معنای بی‌قانونی و فحاشی نیست. باید مراقب نظم کشور بود، باید مراقب آرامش کشور و  سوء استفاده‌ دشمنان بود  

3 ـ هیل، نشریه کنگره آمریکا: در و دیوار گواهی می دهد که رژیم  ایران بدنبال توسعه تسلیحات اتمی است .

فاکس نیوز می گوید:‌ آمریكا ممكن است در سوریه، خود را در یك جنگ نیابتی با روسیه و رژیم  ایران قرار بده. این تهدید چقدر جدی است؟

جان بولتون سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل متحد معتقده که اگر آخرين گزينه ديپلوماتيك درباره كره شمالي جواب ندهد رئیس جمهور  با گزينه جنگ روبرو می شود .

یك حمله از طریق پالسهای الكترومغناطیس ممکن است  دهها میلیون تلفات داشته باشد. این هشداری از سوی کارشناسان آمریکایی است:

چرا لندن، پاریس و بروکسل هدف مطلوب تروریست‌ها هستند؟

کمیسیون اروپا برای کاریابی پناهجویان دست به ابتکار عمل جالبی زده است. البته اکثر آنها ممکن است هیچگاه کاری پیدا نکنند.

فاکس نیوز گزارشی از جزییات حمله تروریستی در شمال آمریکا را منتشر کرد. این حمله با سلاح سرد صورت گرفت یعنی همون شیوه یی که در کشورهای مختلف مورد استفاده تروریستها قرار گرفته است .

دانشمندان  برای اندازه گیری اثر تغییرات منطقه ای آب و هوایی،  گاز دی اکسید کربن  را به جنگل های انگلیس تزریق می کنند.

 نمایشگاه بزرگ بین المللی هوا فضای پاریس ، یکی از مهمترین رویدادهای حوزه هوافضااست. پنجاه و دومین دوره این نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۵ ژوئن ۲۰۱۷ در بورژه در حومه پاریس برگزار شد. در حاشیه این نمایشگاه توما پسکه، فضانورد فرانسوی که بتازگی از سفر شش ماهه اش از فضا بازگشته بود، توضیحاتی درباره سفرش به فضا ارائه کرد.

خبری از گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس :

آخرین رویداد:

واشینگتن پست:‌ ركس تيلرسون وزير خارجه آمريكا  طی بیانیه یی مصرانه از كشورهای خلیج فارس و قطر خواست اختلافات خود را کنار گذاشته و شروع به مذاكره نمايند. اظهارات تيلرسون نشاندهنده افزايش بي صبري واشينگتن در رابطه با درگیرشدن این کشورها می باشد چرا که  آنرا مانعي در جنگ با تروریسم  و متحد شدنشان در مقابل رژیم ايران ارزيابي مي كند.