مشروح اخبار ۲۰۳۰ - سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶

عناوین خبرها

۱-شهرهای میهن: گرامیداشت سالگرد حماسه کبیر فروغ جاویدان در تهران ، بوشهر، ساری، اصفهان، کرمانشاه و تنکابن

 

2-زندان گوهر دشت کرج :  نوشته ای از زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند در گرامیداشت فروغ جاویدان و جاودانه فروغها،

 

3- وحشت خامنه ای از گردهمایی بزرگ ایرانیان  و بالاگرفتن جنبش دادخواهی شهیدان قتل عام و تشبثات مذبوحانه در پاریس  برای عوض کردن جای جلاد و قربانی: اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران:

 

مقاومت ایران از دولت و دادگستری فرانسه میخواهد در مقابل توطئه ها و تشبثات  جدید رژیم پابگور و بحران زده آخوندی علیه مردم و مقاومت ایران بایستند و اجازه ندهند قضاییه فرانسه بار دیگر بازیچه فاشیسم دینی حاکم بر ایران شود.

 

مقاومت ایران بار دیگر سران این رژیم را برای پاسخگویی به جنایات 38 ساله به خصوص قتل عام 30000 زندانی سیاسی ، به شرکت در دادگاه بین المللی جنایی با حضور نمایندگان مقاومت ایران و هزاران شاهد این جنایات در داخل و خارج ایران فرا میخواند.

 

4- برگهایی از دفتر پربارتاریخچه دادخواهی و رویارویی حقوقی و قضایی مجاهدین و مقاومت ایران

با خلیفه ارتجاع و تروریسم درتهران  و ارگانهای سرکوب و جنایت فاشیسم مذهبی

 

5- وحشت رژیم آخوندی در تلویزیون حکومتی از تشدید تحریمها و گسترش فراخوانها به سرنگونی و تغییر نظام، در آستانه تصویب تحریمهای جدید علیه رژیم و سپاه پاسداران در کنگره امریکا

 

آمریکایی ها با حضور در اجتماع بدنام ترین گروهک تروریستی نیز از آرزوهایشان برای تغییر نظام در ایران سخن میگویند.

رودی جولیانی [سخنرانی در کهکشان] : تغییر رژیم در ایران نیازمند اقدامی از داخل این کشور است ما تلاش میکنیم مردم خودشان قیام کنند.

 

6-واکنشهای هراس آلود مهره ها و رسانه های حکومتی نسبت به چشم انداز تصویب تحریمهای جدید علیه رژیم و سپاه خامنه ای ، تشدید شقه نظام بر سر بن بست و شکست برجام

خبرگزاری سپاه پاسداران: با تصویب طرح S722 در سنای آمریکا که به گفته بسیاری از کار‌شناسان در حکم تیر خلاص به برجام است, طفل نارس و مریض برجام بیش از پیش به سمت مرگ پیش می‌رود.

 

7-حرکتهای اعتراضی غارت شدگان سپاه پاسداران و مردم به جان آمده علیه چپاول و ستم رژیم آخوندی در تهران، اهواز، هفت تپه، شاهرود، گچساران، ابهر، شوشتر، رامهرمز، دزفول، و قرچک ورامین

 

8- وگرامیداشت خاطره شاعر بزرگ میهنمان زنده یاد احمد شاملو و ایستادگی او دربرابرارتجاع آخوندی